Zlomek času

Cena produktu Zlomek času není známa.

 

Popis produktu Zlomek času: V této knize se čtenáři představuje zcela jiný Erich von Däniken - autor se smyslem pro humor, fantastický pisatel a píšící fantasta, o němž prestižní časopis Stern napsal: "V úděsně nudné literat...  Více informací


Zlomek času - popis

V této knize se čtenáři představuje zcela jiný Erich von Däniken - autor se smyslem pro humor, fantastický pisatel a píšící fantasta, o němž prestižní časopis Stern napsal: "V úděsně nudné literatuře současnosti ovládá Erich von Däniken jako jeden z mála umění vyprávět příběhy." V tomto povídkovém dílku autor líčí své vlastní zážitky, doplněné fantazií. Zabývá se cestováním v čase i chybnými směry vývoje naší společnosti. EvD - jak ho nazývají jeho přátelé - přináší dobrodružství z celého světa a dokazuje, že nikdy neztratil humor a schopnost vcítit se do daných problémů a situací.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Zlomek času užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Historie - literatura nebo Zdraví - literatura, Kuchařky, Zahrada - literatura.