Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Naučná literatura > Ostatní literatura >

Harák Martin: Autobus Karosa Š 11 - historie, vývoj, technika, jiná provedení

Harák Martin: Autobus Karosa Š 11 - historie, vývoj, technika, jiná provedení

Cena:

288

Hlídat cenu

Popis produktu Harák Martin: Autobus Karosa Š 11 - historie, vývoj, technika, jiná provedení: Publikace o typové skupině autobusů a trolejbusů Karosa řady Š (ŠM11, ŠD 11, ŠL 11, ŠM16,5 a T11) nebyla nikdy v takové podobě souhrnně vydána. Jde o legendární český výrobek s vynikajícím designe... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Kosmas.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Kosmas.cz popsal.
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
+ doprava: 29 Kč
Skladem

Harák Martin: Autobus Karosa Š 11 - historie, vývoj, technika, jiná provedení - popis

nahoru

Publikace o typové skupině autobusů a trolejbusů Karosa řady Š (ŠM11, ŠD 11, ŠL 11, ŠM16,5 a T11) nebyla nikdy v takové podobě souhrnně vydána. Jde o legendární český výrobek s vynikajícím designem, který byl provozován, co se týká autobusů, prakticky v každém české nebo slovenském městě a navíc se tyto autobusy s úspěchem exportovaly například do Polska či Rumunska, ale i jinam. Trolejbusová verze je velmi specifická, neboť šlo vlastně o funkční vzorky a ověřovací sérii, kde bylo vyrobeno pouhých osm vozidel a do provozu byly nasazeny pouze v Plzni a Bratislavě (jeden vlastní prototyp dokonce vznikl v sousedním Polsku). Byl to vlastně první z pokusů o unifikaci autobusu a trolejbusu v bývalém Československu. Kniha obsahuje dost informací, které dosud nebyly publikovány. O některých ví spíše jen úzký okruh zájemců nikoli široká veřejnost. Možná skoro nikdo neví o polském experimentu, ale i dalších zajímavostech. Téma určitě zaujme mladé nadšence do autobusové a trolejbusové techniky, nové informace mohou ale načerpat i pokročilejší zájemci či odborníci z oboru veřejné hromadné dopravy.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Harák Martin: Autobus Karosa Š 11 - historie, vývoj, technika, jiná provedení užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kuchařky nebo Historie - literatura, Rodina - literatura, Dům a byt - literatura.

Nejlevnější Harák Martin: Autobus Karosa Š 11 - historie, vývoj, technika, jiná provedení akční ceny - Levné Harák Martin: Autobus Karosa Š 11 - historie, vývoj, technika, jiná provedení

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Harák Martin: Autobus Karosa Š 11 - historie, vývoj, technika, jiná provedení stojí 288 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Harák Martin: Autobus Karosa Š 11 - historie, vývoj, technika, jiná provedení najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Ostatní literatura.